Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výběr a koupě moto

29. 12. 2007

Tohoto menšího, lehkého ,,choppera", jsem koupil na podzim r.2007. Výběr stroje byl pro mě velice jednoduchý, prostě Yamaha - Virago XV 535DX - láska na první pohled. A tak i když jsem postupně prohlédl všechny dostupné typy a značky chopperů, pořád a pořád jsem se vracel k mojí vysněné a vytoužené 535. Tato motorka se pro mě stala doslova magnetem, od kterého jsem se nemohl odtrhnout.

Po nějakých těch diskusích s mojí drahou polovičkou, týkajících se potřeby, důležitosti a zbytečnosti koupě motorky, táhnoucích se celý, a pro mě velice dlouhý 1 rok, proložených stavy mojí naprosté sklíčenosti, se mi podařilo konečně mojí manželku přesvědčit o tom, že mě nezlomí a já dostal jakýsi souhlas- nesouhlas, abych si teda tu mašinu koupil.

Mezi tím se mi takticky podařilo prostudovat cca několika stovek inzerátů na netu a po několika neúspěšných pokusech a bezesných nocích, kdy mi nějakou vyhlídnutou, perfektní a nádhernou mašinu doslova někdo vyfouknul před nosem, se mi moje přání konečně splnilo a stal jsem se vlastníkem jednoho opravdu parádního, neobyčejně zachovalého kousku Yamahy XV 535DXN r.v.1999.